Translate

poniedziałek, 5 maja 2014

Nowości, nowości

I po majówce i błogim lenistwie :D Czas zmierzyć się z rzeczywistością, jednak o ile łatwiej się z nią zmierzyć kiedy za oknem maj, pachną bzy i świeci słońce...no bynajmniej stara się ;) Dziś mam dla Was porcję nowości, które powstały na specjalne zamówienia. Na początek srebrny krzyż, wykonany na zamowienia Pana Marcina. Pan Marcin poprosił mnie o zrobienie krzyża na podstwie przesłanej przez niego grafiki, jednak oczywiście pozwolił na wprowadzenie pewnych modyfikacji.
Kolejne zamowienie to bardzo prosta i kromna bransoletka z motywem podwójnej nieskończoności, którą wykonalam na zamówienie mojej koleżanki.
Kolejne zamówienie, to rownież zamówienie dla mojej koleżanki a dokładnie dla jej narzeczonego. Dwa breloki z powierzonych fajek dzika.


I ostatnie zamówienie, personalizowany, delikatny naszyjnik z imieniem i białą cyrkonią. Prosty i urokliwy.

A dziś na moim warsztacie najprawdopodobniej pojawią się...szklane koraliki :)4 komentarze:

  1. wszystko jak zwykle zaj….e,ale mam jedno ale w krzyżu.Na grafice widać wyraźnie że w centralnym punktcie jest oko;wyraźna powieka górna i dolna.A na srebrnym krzyżu,choć piękny ,w centrum wyszła c….a a nie oko ;o)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tutaj może po prostu zdjęcia takie...na dwa razy. Na żywo jednak oko przypomina ;) Całe szczęście klient zaakceptował taką wersję, a to najważniejsze :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Faceci nie zauważą jak im paluchem nie pokażesz ;o))

    OdpowiedzUsuń