Translate

piątek, 5 kwietnia 2013

Perły z lamusa...

Mogłabym zacząć ten wpis od kultowego już powiedzenia "żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce" ;) Chodzi oczywiście o systematyczne prowadzenie bloga, zawsze gdzieś na szary koniec spycham tą czynność i w rezultacie robią się tu okropne zaległości;) Jednak obiecuję poprawę! W przygotowaniach są już nowe projekty biżuterii w bardzo przystępnych cenach i prostych formach, coś spersonalizowanego i uszytego na miarę, ale to jeszcze chwilka. Dzisiejszy wpis poświęcam moim starszym pracom, które zamieszczone zostały również na moim fanpage'u   https://www.facebook.com/doradesignstudio?ref=tn_tnmn, na który serdecznie zapraszam:) Zapraszam również do przeczytaniu małego artykułu dotyczącego mojej twórczości : http://weare.pl/mag/maksi-bajka-w-mini-formacie Znajdziecie tam informacje np o tym ile czasu zajmuje mi praca nad biżuterią, kiedy to wszystko się zaczęło i jakie są moje dalsze plany :)
Jednak wracając do sedna dzisiejszej notki, perły z lamusa, czyli moje starsze prace, które powstały w 2011 i 2012 roku. Pozwólcie, że zamieszczę kilka wspominkowych zdjęć:)
Miłego oglądania!
4 komentarze:

  1. nikt o Tobie nie zapomniał Danusia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Same cuda, w szczególności ten ostatni wisior:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wracaj, wracaj ... i z niecierpliwością czekamy na nowości :-) A swoją drogą, uwielbiam oglądać Twoje prace :-))) I zgodzę się z Natalią, ten ostatni wisior jest przepiękny. Pozdrawiam ciepło.

    OdpowiedzUsuń